Programma blokkenschema

12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 augustus

vrijdag 12 augustus  
1 Voorstelling

Snel naar: 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 of 21 Augustus
vr 12 aug / 18:00
Klassiek  
Openingsconcert Sloterplas
 
Sloterplas

zaterdag 13 augustus  
30 Voorstellingen

Snel naar: 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 of 21 Augustus
za 13 aug / 10:00
Klassiek  
BUURTconcert: Dianto Reed Quintet
 
Prins Hendrik Residence
za 13 aug / 10:00
Klassiek  
Echoes of Nothing
 
Rode Hoed
za 13 aug / 11:00
Klassiek  
Première: Small World
 
Eye Filmmuseum
za 13 aug / 11:00
Werelds  
BUURTconcert: Olaiá Music & Femke Smit
 
OBA Oosterdok
za 13 aug / 11:00
Klassiek  
Marselje Duo
 
Museumwerf 't Kromhout
za 13 aug / 12:30
Klassiek  
Dianto Reed Quintet
 
Stadsboerderij Osdorp
za 13 aug / 13:00
Klassiek  
Small World
 
Eye Filmmuseum
za 13 aug / 13:00
Klassiek  
Première: Vertelconcert Zussen
 
Rode Hoed
za 13 aug / 13:00
Klassiek  
Amsterdam Panflute Trio
 
Nationaal Park Nieuw Land
za 13 aug / 13:00
Klassiek  
Caroline Rutten & Dirk Overbeek
 
Nationaal Park Nieuw Land
za 13 aug / 13:00
Klassiek  
Fono Duo
 
Nationaal Park Nieuw Land
za 13 aug / 14:00
Klassiek  
Camiel Boomsma
 
De Duif
za 13 aug / 14:00
Klassiek  
Amsterdam Panflute Trio
 
Nationaal Park Nieuw Land
za 13 aug / 14:00
Klassiek  
Caroline Rutten & Dirk Overbeek
 
Nationaal Park Nieuw Land
za 13 aug / 14:00
Jazz  
BUURTconcert: Gideon Tazelaar Trio
 
Mercatorplein
za 13 aug / 14:00
Klassiek  
Fono Duo
 
Nationaal Park Nieuw Land
za 13 aug / 15:00
Klassiek  
Amsterdam Panflute Trio
 
Nationaal Park Nieuw Land
za 13 aug / 15:00
Klassiek  
Caroline Rutten & Dirk Overbeek
 
Nationaal Park Nieuw Land
za 13 aug / 15:00
Klassiek  
Fono Duo
 
Nationaal Park Nieuw Land
za 13 aug / 16:00
Jazz  
BUURTconcert: Gideon Tazelaar Trio
 
Mercatorplein
za 13 aug / 16:00
Klassiek  
Première: Opera op Zak WE TWO
 
Vondelkerk
za 13 aug / 16:00
Jazz  
Grachtenfestival Lanceert: Roaring Cats
 
Rode Hoed
za 13 aug / 17:00
 
EarBites
 
Rode Hoed
za 13 aug / 18:30
Werelds  
BUURTconcert: Maryana Golovchenko Trio
 
OBA Bijlmerplein
za 13 aug / 19:00
Klassiek  
Première: Vertelconcert Sia Cyrroes & 3VIOLAS
 
Rode Hoed
za 13 aug / 19:00
Jazz  
Première: ‘Holding Hands’ a Tim Wes Experience
 
Paradiso
za 13 aug / 20:00
Jazz  
Terrasconcert: Ben Fitzpatrick Quintet
 
Muziekgebouw
za 13 aug / 20:00
Klassiek  
Opera op Zak WE TWO
 
Vondelkerk
za 13 aug / 21:00
Klassiek  
Alexander Warenberg in Residence: de magie van het strijkkwartet
 
Passage Rijksmuseum
za 13 aug / 22:00
Jazz  
Jamsessie: Roaring Cats Quartet
 
Rode Hoed

zondag 14 augustus  
26 Voorstellingen

Snel naar: 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20 of 21 Augustus
zo 14 aug / 10:00
Werelds  
Junior Grachtenfestival: Oorkaan Ensemble
 
Rode Hoed
zo 14 aug / 10:00
Klassiek  
BUURTconcert: Fono Duo
 
PANCAKES Amsterdam Westermarkt
zo 14 aug / 11:00
Jazz  
Martí Mitjavila Trio
 
Hotel Sofitel Legend The Grand
zo 14 aug / 11:00
Werelds  
BUURTconcert: RUW!
 
OBA de Hallen
zo 14 aug / 11:00
Klassiek  
BUURTconcert: Eline&Eva
 
OBA Roelof Hartplein
zo 14 aug / 12:00
Werelds  
Mozaïek Ensemble
 
Vondelpark Openluchttheater
zo 14 aug / 12:30
Klassiek  
Emma Roijackers & Caspar Vos
 
Hermitage Amsterdam
zo 14 aug / 13:00
Klassiek  
BUURTconcert: Fono Duo
 
Rijtuigenhof
zo 14 aug / 13:00
Jazz  
Grachtenfestival Lanceert: Trio Hong/Soares/Fraanje
 
Rode Hoed
zo 14 aug / 14:00
Klassiek  
Small World
 
Eye Filmmuseum
zo 14 aug / 14:00
Klassiek  
Mengjie Han
 
Grachtenfestival Grachtenpand K-127
zo 14 aug / 14:00
Werelds  
BUURTconcert: Äktaro
 
Erasmuspark
zo 14 aug / 14:00
Klassiek  
Grachtenfestival Lanceert: DOK4
 
Het Staetshuys
zo 14 aug / 15:00
Jazz  
BUURTconcert: Jeff Heijne Trio
 
Frederiksplein
zo 14 aug / 15:00
Jazz  
Idema/Serierse Quartet
 
DeLaMar West
zo 14 aug / 16:00
Jazz  
BUURTconcert: Martí Mitjavila Trio
 
Osdorper Hof
zo 14 aug / 16:00
Klassiek  
Small World
 
Eye Filmmuseum
zo 14 aug / 16:00
Werelds  
BUURTconcert: Äktaro
 
Erasmuspark
zo 14 aug / 16:00
Werelds  
BUURTconcert: DOEMSDEE
 
OBA Mercatorplein
zo 14 aug / 16:00
Klassiek  
Opera op Zak WE TWO
 
Vondelkerk
zo 14 aug / 16:00
Jazz  
Grachtenfestival Lanceert: The BOP Collective
 
Rode Hoed
zo 14 aug / 17:00
 
EarBites
 
Rode Hoed
zo 14 aug / 20:00
Klassiek  
Jubileumconcert: 25 jaar Grachtenfestival
 
Internationaal Theater Amsterdam
zo 14 aug / 20:00
Klassiek  
Opera op Zak WE TWO
 
Vondelkerk
zo 14 aug / 21:00
Jazz  
Preda Brothers
 
Rode Hoed
zo 14 aug / 22:00
Jazz  
Jamsessie: Preda Brothers
 
Rode Hoed

maandag 15 augustus  
22 Voorstellingen

Snel naar: 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20 of 21 Augustus
ma 15 aug / 10:00
Klassiek  
BUURTconcert: Grimm Duette
 
De Ark
ma 15 aug / 10:00
Klassiek  
Junior Grachtenfestival Workshop: Opera doe je zo!
 
Rode Hoed
ma 15 aug / 11:00
Klassiek  
Junior Grachtenfestival Workshop: Opera doe je zo!
 
Rode Hoed
ma 15 aug / 11:00
Klassiek  
Nympheas Trombone Quartet
 
Vrijburg
ma 15 aug / 12:30
Klassiek  
RAGAZZI
 
Vrije Academie | Huis Vasari
ma 15 aug / 13:00
Klassiek  
Jong Talent in de Oude Wester: Norea Quirijnen
 
Westerkerk
ma 15 aug / 13:00
Jazz  
BUURTconcert: RADIOHOP
 
Broedplaats: Cinetol
ma 15 aug / 13:00
Klassiek  
SOLO: Kalle de Bie | Seán Morgan-Rooney
 
Rode Hoed
ma 15 aug / 14:00
Klassiek  
Duo Brackman-Le Coultre
 
Boekmanstichting
ma 15 aug / 14:00
Jazz  
BUURTconcert: Diana Dzhabbar Trio
 
Bijlmerplein
ma 15 aug / 15:00
Klassiek  
BUURTconcert: Grimm Duette
 
Dorpsplein Sloten
ma 15 aug / 16:00
Klassiek  
Première: Nieuwe Noten Michela Amici
 
De Duif
ma 15 aug / 16:00
Klassiek  
Opera op Zak WE TWO
 
Vondelkerk
ma 15 aug / 16:00
Jazz  
Grachtenfestival Lanceert: Lucas Santana Quintet
 
Rode Hoed
ma 15 aug / 17:00
 
EarBites
 
Rode Hoed
ma 15 aug / 18:00
Jazz  
Sons of Freud's Wife
 
Hilton Amsterdam
ma 15 aug / 19:00
Klassiek  
Jala & James Heywood
 
Meerpadkerk
ma 15 aug / 20:00
Klassiek  
Opus Novum: Toonzetters
 
Pllek
ma 15 aug / 20:00
Klassiek  
Opera op Zak WE TWO
 
Vondelkerk
ma 15 aug / 20:00
Jazz  
Jubileumconcert: TNO Jazz Club Celebration
 
Johan Cruijff ArenA
ma 15 aug / 21:00
Klassiek  
Meesterlijk! Gerbrich Meijer & Camerata RCO
 
Anantara Grand Hotel Krasnapolsky Amsterdam
ma 15 aug / 21:00
Klassiek  
Première: Vertelconcert De intensiteit van Jehan Alain
 
Rode Hoed

dinsdag 16 augustus  
22 Voorstellingen

Snel naar: 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20 of 21 Augustus
di 16 aug / 10:00
Klassiek  
RAGAZZI
 
Het Concertgemaal
di 16 aug / 10:00
Junior  
Junior Grachtenfestival: Bon dia, goeiemorgen met Izaline Calister
 
Rode Hoed
di 16 aug / 11:00
Klassiek  
Odée Mertzweiller en Nina Spinosi
 
Posthoornkerk
di 16 aug / 12:30
Klassiek  
ADAM Quartet & Gerbrich Meijer
 
Oosterkerk
di 16 aug / 12:30
Klassiek  
Nederlands Saxofoon Octet
 
nhow Amsterdam RAI Hotel
di 16 aug / 13:00
Klassiek  
Jong Talent in de Oude Wester: Joshua Tavenier
 
Westerkerk
di 16 aug / 13:00
Klassiek  
SOLO: Marianne Hofman | Ramon van Engelenhoven
 
Rode Hoed
di 16 aug / 13:00
Klassiek  
Adàma Duo
 
Forteiland Pampus
di 16 aug / 14:00
Klassiek  
Grachtenfestival Lanceert: Trio Salome
 
StadsSalon
di 16 aug / 14:00
Werelds  
BUURTconcert: Gandhaya Quartet
 
Mariotteplein
di 16 aug / 15:00
Werelds  
BUURTconcert: Lucas Santana Brazilian Quartet
 
Broedplaats: de Ceuvel
di 16 aug / 16:00
Klassiek  
BUURTconcert: RAGAZZI
 
J. W. Siebbeleshof
di 16 aug / 16:00
Klassiek  
BUURTconcert: ADAM Quartet
 
Muziekkoepel Oosterpark
di 16 aug / 16:00
Klassiek  
Grachtenfestival Lanceert: Ensemble de Formule
 
Rode Hoed
di 16 aug / 16:00
Klassiek  
BUURTconcert: Robbrecht van Cauwenberghe & Coraline Groen
 
Van Hogendorpplein
di 16 aug / 17:00
 
EarBites
 
Rode Hoed
di 16 aug / 19:00
Jazz  
Première: Grachtenfestival Lanceert Chieko Donker Duyvis
 
Rode Hoed
di 16 aug / 20:00
Klassiek  
Opus Novum: MengelMoes
 
Zamenhofstraat Tram
di 16 aug / 20:00
Klassiek  
Première: Havelok & Halte6
 
Het Scheepvaartmuseum
di 16 aug / 21:00
Klassiek  
Meesterlijk! Alexander Warenberg in Residence
 
Anantara Grand Hotel Krasnapolsky Amsterdam
di 16 aug / 21:00
Klassiek  
Première: Duets of Love, Lust, Sorrow and Laughter
 
De Duif
di 16 aug / 22:00
Jazz  
Jamsessie: Chieko Donker Duyvis
 
Rode Hoed

woensdag 17 augustus  
23 Voorstellingen

Snel naar: 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20 of 21 Augustus
wo 17 aug / 10:00
Klassiek  
Junior Grachtenfestival: Babyconcert Mozarts Muziekdoosje
 
Rode Hoed
wo 17 aug / 11:00
Jazz  
BUURTconcert: LOUW
 
Kerk van Ransdorp
wo 17 aug / 11:00
Jazz  
Floris Kappeyne
 
De Duif
wo 17 aug / 12:30
Jazz  
Rik van der Made Quintet
 
Mike's Badhuistheater
wo 17 aug / 12:30
Klassiek  
StringWood Ensemble
 
2Amsterdam
wo 17 aug / 13:00
Klassiek  
Jong Talent in de Oude Wester: Maria Pedano
 
Westerkerk
wo 17 aug / 13:00
Klassiek  
SOLO: Jeroen Dupont | Thomas Dulfer
 
Rode Hoed
wo 17 aug / 13:00
Jazz  
BUURTconcert: Duo Nana x Tez
 
Kringloopwinkel de Lokatie - Buikslotermeerplein
wo 17 aug / 14:00
Klassiek  
BUURTconcert: ArteVita
 
M.J. Granpré Molièreplein
wo 17 aug / 14:00
Klassiek  
Jelmer de Moed & Rik Kuppen
 
Goethe-Institut
wo 17 aug / 14:00
Jazz  
BUURTconcert: Alice Leggett & Julian Wittich
 
Purmerplein
wo 17 aug / 15:00
Klassiek  
Dirk Overbeek
 
De Duif
wo 17 aug / 16:00
Klassiek  
Grachtenfestival Lanceert: Seán Morgan-Rooney Piano Quintet
 
Rode Hoed
wo 17 aug / 16:00
Klassiek  
Muziek in de Wind
 
Luther Museum
wo 17 aug / 16:00
Klassiek  
Opus Novum: VONK
 
CC Amstel
wo 17 aug / 16:00
Klassiek  
Jong Talent in de Oude Wester: Winnaars Orgelconcours
 
Westerkerk
wo 17 aug / 17:00
 
EarBites
 
Rode Hoed
wo 17 aug / 18:00
Klassiek  
ArteVita
 
RCO House
wo 17 aug / 19:00
Jazz  
Gita Buhari
 
Pllek
wo 17 aug / 19:00
Klassiek  
Première: Grachtenfestival Lanceert Arjan Linker
 
Rode Hoed
wo 17 aug / 20:00
Jazz  
Ian Cleaver Quintet
 
De Duif
wo 17 aug / 21:00
Klassiek  
Meesterlijk! Anton Spronk & friends
 
Anantara Grand Hotel Krasnapolsky Amsterdam
wo 17 aug / 21:00
Werelds  
Arp Frique & Family
 
Sexyland World

donderdag 18 augustus  
27 Voorstellingen

Snel naar: 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20 of 21 Augustus
do 18 aug / 10:00
Klassiek  
Junior Grachtenfestival Workshop: Perforator
 
Rode Hoed
do 18 aug / 10:00
Klassiek  
BUURTconcert: Robbrecht Van Cauwenberghe & Brigitte van Hagen
 
Noordjes Kazerne Z
do 18 aug / 10:00
Klassiek  
BUURTconcert: Balkan Baroque
 
Verpleeghuis De Die
do 18 aug / 11:00
Klassiek  
Junior Grachtenfestival Workshop: Perforator
 
Rode Hoed
do 18 aug / 11:00
Klassiek  
BUURTconcert: Jorinde Gray & Patrick Karten
 
Karaat Amsterdam
do 18 aug / 11:00
Werelds  
Dafa
 
Zuiderkerk
do 18 aug / 12:00
Klassiek  
Junior Grachtenfestival Workshop: Perforator
 
Rode Hoed
do 18 aug / 12:30
Klassiek  
Aether
 
Uilenburgersjoel
do 18 aug / 12:30
Jazz  
The Hi-Stakes
 
George Gershwinplein
do 18 aug / 13:00
Klassiek  
Jong Talent in de Oude Wester: Warre Dendievel
 
Westerkerk
do 18 aug / 13:00
Klassiek  
BUURTconcert: Dokwerk Saxophone Quartet
 
Zaandammerplein
do 18 aug / 13:00
Klassiek  
SOLO: Gerard Spronk | Mattias Spee
 
Rode Hoed
do 18 aug / 14:00
Klassiek  
BUURTconcert: 3VIOLAS
 
Buurthuis van der Pek
do 18 aug / 14:00
Klassiek  
Grachtenfestival Lanceert: GoYa Quartet
 
Embassy of the Free Mind
do 18 aug / 15:00
Jazz  
BUURTconcert: Sam Ghezzi & Linus Eppinger
 
Plein '40 - '45
do 18 aug / 16:00
Klassiek  
Grachtenfestival Lanceert: Isabel Pronk Ensemble
 
Rode Hoed
do 18 aug / 16:00
Klassiek  
Opus Novum: Intercontinental Ensemble
 
CC Amstel
do 18 aug / 16:00
Klassiek  
BUURTconcert: De Twee Tenoren
 
Huis van de Buurt Het Schouw
do 18 aug / 16:00
Klassiek  
BUURTconcert: Dokwerk Saxophone Quartet
 
MAQAM
do 18 aug / 17:00
 
EarBites
 
Rode Hoed
do 18 aug / 19:00
Klassiek  
Jubileumconcert: Sterren van Morgen
 
De Duif
do 18 aug / 20:00
Klassiek  
Alexander Warenberg in Residence: Schubert's magistrale strijkkwintet
 
Het Concertgebouw
do 18 aug / 20:00
Jazz  
The Fried Seven
 
NEMO Science Museum
do 18 aug / 21:00
Klassiek  
Meesterlijk! Nikola Meeuwsen in kwartet
 
Anantara Grand Hotel Krasnapolsky Amsterdam
do 18 aug / 21:00
Jazz  
Jazz @ Night: SMANDEM.
 
Rode Hoed
do 18 aug / 21:00
Klassiek  
Collectief Ludvik
 
Amsterdams Marionetten Theater
do 18 aug / 22:00
Jazz  
Jammsessie: SMANDEM.
 
Rode Hoed

vrijdag 19 augustus  
21 Voorstellingen

Snel naar: 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20 of 21 Augustus
vr 19 aug / 10:00
Jazz  
Junior Grachtenfestival: Mime Wave
 
Rode Hoed
vr 19 aug / 10:00
Jazz  
BUURTconcert: Roenik Roa Espinosa & Simon Osuna
 
Broedplaats: Lab111
vr 19 aug / 11:00
Klassiek  
Nathalia Milstein
 
De Waalse Kerk
vr 19 aug / 12:30
Klassiek  
Het Amsterdams Kwartet
 
ARTIS - Groote Museum
vr 19 aug / 13:00
Klassiek  
SOLO: Inge van Grinsven | Lotus de Vries
 
Rode Hoed
vr 19 aug / 13:00
Klassiek  
Backstage: Performing Opera Summer School
 
Hilton Amsterdam
vr 19 aug / 14:00
Jazz  
BUURTconcert: Mo van der Does & Gijs Idema
 
Joris Ivensplein
vr 19 aug / 14:00
Werelds  
Dareyn
 
Ambtswoning
vr 19 aug / 15:00
Klassiek  
BUURTconcert: Laura de Armas & Laure Cholé
 
De Thomas
vr 19 aug / 16:00
Klassiek  
Grachtenfestival Lanceert: Marigold Kwartet
 
Rode Hoed
vr 19 aug / 16:00
Werelds  
Opus Novum: Under The Surface
 
CC Amstel
vr 19 aug / 16:00
Jazz  
BUURTconcert: Peter Somuah & Anton de Bruin
 
Smaragdplein
vr 19 aug / 17:00
Klassiek  
Intercontinental Ensemble en Benjamin Kruithof
 
Olympisch Stadion
vr 19 aug / 17:00
 
EarBites
 
Rode Hoed
vr 19 aug / 20:00
Klassiek  
Terrasconcert: Dulfer en Witteveen
 
Muziekgebouw
vr 19 aug / 20:00
Klassiek  
Première: Vertelconcert Waar gezongen wordt
 
Doopsgezinde Singelkerk
vr 19 aug / 20:00
Jazz  
ParHasard
 
Hard Rock Hotel Amsterdam American
vr 19 aug / 21:00
Klassiek  
De Avond van de GrachtenfestivalPrijs
 
Anantara Grand Hotel Krasnapolsky Amsterdam
vr 19 aug / 21:00
Werelds  
End of Time
 
THE OTHER SIDE
vr 19 aug / 22:00
Jazz  
Doctor Velvet's Blues Club
 
Rode Hoed
vr 19 aug / 23:00
Jazz  
Jamsessie: Doctor Velvet
 
Rode Hoed

zaterdag 20 augustus  
37 Voorstellingen

Snel naar: 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21 Augustus
za 20 aug / 10:00
Werelds  
Yoga in Concert met Iris Kroes
 
Rode Hoed
za 20 aug / 11:00
Klassiek  
Maat Saxophone Quartet & Antonio Carlos Costa
 
Van Houtenkerk (Weesp)
za 20 aug / 11:00
Klassiek  
BUURTconcert: Kopertrio van Esch
 
Voedseltuin IJplein
za 20 aug / 11:00
Klassiek  
Thomas Dulfer & Ensemble
 
Dominicuskerk
za 20 aug / 12:00
Klassiek  
Huis-, Tuin-, en Dakterrasconcert: Oirla van Ravenzwaaij
 
145
za 20 aug / 12:00
Klassiek  
Huis-, Tuin-, en Dakterrasconcert: Adi Ganesh
 
 
za 20 aug / 12:00
Klassiek  
Huis-, Tuin-, en Dakterrasconcert: Valentijn Jeukendrup
 
 
za 20 aug / 12:30
Jazz  
BUURTconcert: José Angel Llorente Quintet
 
Thúskomme
za 20 aug / 12:30
Klassiek  
Kluster3
 
Buiksloterkerk
za 20 aug / 13:00
Klassiek  
Vertelconcert: Six-Mains
 
Rode Hoed
za 20 aug / 13:30
Klassiek  
Huis-, Tuin-, en Dakterrasconcert: Oirla van Ravenzwaaij
 
145
za 20 aug / 13:30
Klassiek  
Huis-, Tuin-, en Dakterrasconcert: Adi Ganesh
 
 
za 20 aug / 13:30
Klassiek  
Huis-, Tuin-, en Dakterrasconcert: Valentijn Jeukendrup
 
 
za 20 aug / 13:30
Klassiek  
Huis-, Tuin-, en Dakterrasconcert: Fama Koning
 
 
za 20 aug / 13:30
Klassiek  
Huis-, Tuin-, en Dakterrasconcert: Akari Bastiaens & Huayu Gu
 
 
za 20 aug / 13:30
Klassiek  
Huis-, Tuin-, en Dakterrasconcert: Jasmijn Calis
 
 
za 20 aug / 14:00
Klassiek  
BUURTconcert: Mariana Preda & Juho Myllylä
 
Huis van de Wijk De Aker
za 20 aug / 14:00
Werelds  
Raúl Monsalve y los Forajidos
 
Markt Centraal
za 20 aug / 15:00
Klassiek  
Junior Grachtenfestival: Perforator & NJSO
 
CC Amstel
za 20 aug / 15:00
Klassiek  
Het Amsterdams Kwartet
 
Museum van de Geest
za 20 aug / 15:00
Jazz  
Het HEM Experience
 
Het HEM
za 20 aug / 15:00
Werelds  
Banda Fulô
 
Podium Mozaïek
za 20 aug / 15:00
Klassiek  
Huis-, Tuin-, en Dakterrasconcert: Fama Koning
 
 
za 20 aug / 15:00
Klassiek  
Huis-, Tuin-, en Dakterrasconcert: Akari Bastiaens & Huayu Gu
 
 
za 20 aug / 15:00
Klassiek  
Huis-, Tuin-, en Dakterrasconcert: Jasmijn Calis
 
 
za 20 aug / 16:00
Werelds  
BUURTconcert: Sabr Ensemble
 
Krijtmolen d'Admiraal
za 20 aug / 16:00
Klassiek  
Grachtenfestival Lanceert: Performing Opera Summer School
 
Rode Hoed
za 20 aug / 16:00
Werelds  
BUURTconcert: Jawa Manla & Friends
 
Buiksloterbreek
za 20 aug / 17:00
Klassiek  
Junior Grachtenfestival: Perforator & NJSO
 
CC Amstel
za 20 aug / 17:00
Klassiek  
Het Amsterdams Kwartet
 
Museum van de Geest
za 20 aug / 17:00
 
EarBites
 
Rode Hoed
za 20 aug / 18:30
Klassiek  
BUURTconcert: The Marigold Trio
 
Speeltuin Nieuwendam
za 20 aug / 18:30
Klassiek  
BUURTconcert: Eudora Quartet
 
OBA Slotermeer
za 20 aug / 19:00
Klassiek  
Alexander Warenberg in Residence & friends
 
Markt Centraal
za 20 aug / 20:00
Jazz  
NAUSYQA & Denise Jannah
 
BIMHUIS